Informácie

Fialové/ ružové 13 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 13 položiek
 • 0,80 €

  Saténová stuha, lesklá z lícnej strany. Kvalitná, dobre tvarovateľná. Vhodná na  kreatívne tvorenie, výrobu svadobných doplnkov a svadobných dekoráciií.   Uvedená cena je  za celý kotúč. 

  0,80 €
 • 0,80 €

  Saténová stuha, lesklá z lícnej strany. Kvalitná, dobre tvarovateľná. Vhodná na  kreatívne tvorenie, výrobu svadobných doplnkov a svadobných dekoráciií.   Uvedená cena je  za celý kotúč. 

  0,80 €
 • 0,80 €

  Kvalitná saténová stuha, je farebná z oboch strán, lesklá z lícnej strany. Stuha je poddajná, dobre tvarovateľná. Farba stužky je stredne fialová. Saténové stuhy sa s obľubou používajú na zdobenie, dekorovanie, vlastnú výrobu, patchwork, ako aj výrobu svadobných dekorácií a doplnkov. Cena saténovej stuhy predstavuje celý návin/ kotúč v dĺžke 32 metrov. 

  0,80 €
 • 0,80 €

  Saténová stuha obojstranne farebná,  lesklá z lícnej strany. Stuha je kvalitná, dobre tvarovateľná. Saténové stuhy možno použiť na  kreatívne tvorenie, patchwork,  výrobu svadobných doplnkov a svadobných dekoráciií.   Uvedená cena je  za celý kotúč. 

  0,80 €
 • 0,80 €

   Kvalitná saténová stuha, je obojstranne farebná, lesklá z lícnej strany. Stužka je dobre tvarovateľná. Farba stuhy je púdrová ružová, v skutočnosti s nádychom do marhuľova. Saténové stuhy sa používajú na zdobenie, vlastnú výrobu, patchwork, ako aj výrobu svadobných dekorácií a doplnkov. Uvedená cena saténovej stuhy je za celý kotúč..  

  0,80 €
 • 0,80 €

    Kvalitná saténová stuha, je obojstranne farebná, lesklá z lícnej strany. Stužka je dobre tvarovateľná. Farba stuhy je svetlá ružová. Saténové stuhy sa používajú na zdobenie, vlastnú výrobu, patchwork, ako aj výrobu svadobných dekorácií a doplnkov. Uvedená cena saténovej stuhy je za celý kotúč..   

  0,80 €
 • 0,80 €

    Kvalitná saténová stuha, je obojstranne farebná, lesklá z lícnej strany. Stužka je dobre tvarovateľná. Farba stuhy je krásna žiarivá ružová. Saténové stuhy sa používajú na zdobenie, vlastnú výrobu, patchwork, ako aj výrobu svadobných dekorácií a doplnkov. Uvedená cena saténovej stuhy je za celý kotúč..   

  0,80 €
 • 0,80 €

   Kvalitná saténová stuha, je farebná z oboch strán, lesklá z lícnej strany. Stuha je poddajná,  dobre tvarovateľná. Farba stužky je žiarivá (krikľavá) neónová ružová. Saténové stuhy sa s obľubou používajú na zdobenie, dekorovanie, vlastnú výrobu, patchwork, ako aj výrobu svadobných dekorácií a doplnkov. Cena saténovej stuhy  predstavuje celý návin/ kotúč...

  0,80 €
 • 0,80 €

    Kvalitná saténová stuha, je farebná z oboch strán, lesklá z lícnej strany. Stuha je poddajná,  dobre tvarovateľná. Farba stužky je staroružová. Saténové stuhy sa s obľubou používajú na zdobenie, dekorovanie, vlastnú výrobu, patchwork, ako aj výrobu svadobných dekorácií a doplnkov. Cena saténovej stuhy  predstavuje celý návin/ kotúč v dĺžke 32 metrov.   

  0,80 €
 • 0,80 €

  Kvalitná saténová stuha, je farebná z oboch strán, lesklá z lícnej strany. Stuha je poddajná, dobre tvarovateľná. Farba stužky je krásna cyklaménová. Saténové stuhy sa s obľubou používajú na zdobenie, dekorovanie, vlastnú výrobu, patchwork, ako aj výrobu svadobných dekorácií a doplnkov. Cena saténovej stuhy predstavuje celý návin/ kotúč v dĺžke 32 metrov.

  0,80 €
 • 0,80 €

    Kvalitná saténová stuha, je farebná z oboch strán, lesklá z lícnej strany. Stuha je poddajná,  dobre tvarovateľná. Farba stužky je bledá ružová. Saténové stuhy sa s obľubou používajú na zdobenie, dekorovanie, vlastnú výrobu, patchwork, ako aj výrobu svadobných dekorácií a doplnkov. Cena saténovej stuhy  predstavuje celý návin/ kotúč v dĺžke 32 metrov.   

  0,80 €
 • 0,80 €

    Kvalitná saténová stuha, je farebná z oboch strán, lesklá z lícnej strany. Stuha je poddajná,  dobre tvarovateľná. Farba stužky je amarantová - atypická výrazná fialovocyklaménová farba. Saténové stuhy sa s obľubou používajú na zdobenie, dekorovanie, vlastnú výrobu, patchwork, ako aj výrobu svadobných dekorácií a doplnkov. Cena saténovej stuhy...

  0,80 €
Zobraziť 1 - 12 z 13 položiek