Informácie

Hnedé 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • 0,80 €

   Saténová stuha vysokej kvality, z lícnej strany lesklá. Obojstranne farebná. Stuha je mäkká, prispôsobivá, dobre sa s ňou pracuje. Farba stužky je zlatohnedá. Použitie saténových stúh - na dekorovanie, zdobenie, výrobu vlastných patchworkov, ako aj svadobných doplnkov či dekorácií.  Predáva sa iba na celý kotúč (32m).  

  0,80 €
 • 0,80 €

   Saténová stuha vysokej kvality, z lícnej strany lesklá. Obojstranne farebná. Stuha je mäkká, prispôsobivá, dobre sa s ňou pracuje. Farba stužky je hnedá. Použitie saténových stúh - na dekorovanie, zdobenie, výrobu vlastných patchworkov, ako aj svadobných doplnkov či dekorácií.  Predáva sa iba na celý kotúč (32m).  

  0,80 €
 • 0,80 €

  Saténová stuha vysokej kvality, z lícnej strany lesklá. Obojstranne farebná. Stuha je mäkká, prispôsobivá, dobre sa s ňou pracuje. Farba stužky je bronzová tmavohnedá. Použitie saténových stúh - na dekorovanie, zdobenie, výrobu vlastných patchworkov, ako aj svadobných doplnkov či dekSa sa iba na celý kotúč (32m).  

  0,80 €
 • 0,80 €

  Saténová stuha vysokej kvality, z lícnej strany lesklá. Obojstranne farebná. Stuha je mäkká, prispôsobivá, dobre sa s ňou pracuje. Farba stužky je čokoládová hnedá. Použitie saténových stúh - na dekorovanie, zdobenie, výrobu vlastných patchworkov, ako aj svadobných doplnkov či dekorácií. Predáva sa iba na celý kotúč (32m).  

  0,80 €
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek