Informácie

Saténové stuhy 6, 12 a 25mm

Kvalitné saténové stuhy. V našej ponuke nájdete saténové stuhy obojstranne farebné, lesklé  z lícnej strany. Stuhy sú poddajné, dobre tvarovateľné. Záruka najnižšej ceny na Slovensku! Kvalitou prekvapia, cenou zaskočia! Staňte sa aj Vy našimi spokojnými zákazníkmi. Spomedzi možností ich využitia uvádzame - saténové stuhy sa s obľubou používajú p...

Kvalitné saténové stuhy. V našej ponuke nájdete saténové stuhy obojstranne farebné, lesklé  z lícnej strany. Stuhy sú poddajné, dobre tvarovateľné. Záruka najnižšej ceny na Slovensku! Kvalitou prekvapia, cenou zaskočia! Staňte sa aj Vy našimi spokojnými zákazníkmi. Spomedzi možností ich využitia uvádzame - saténové stuhy sa s obľubou používajú pri výrobe svadobných doplnkov či svadobných dekorácií, svadobných pierok, zdobenie krabičiek, vrecúšok, mašle na auto, patchworkové ručné výrobky ako veľkonočné vajíčka a vianočné gule, a mnohé iné, veď kreativite sa medze nekladú. Saténové stuhy v rozmeroch 6,12 a 25mm v návine 32 metrov. Cena za celý návin/ kotúč!! 

Niektoré farby v obmedzenom množstve máme aj v rozmeroch 38mm x 32m a 50mm x 32m. Cena za 38mm je 4,90eur a za 50mm je 6,30 eur. Prosím, informujte sa emailom. 

 

 

 

Viac

Saténové stuhy 6, 12 a 25mm V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.